Wycieczka szkolna do Parku Rozrywki Sady Klemensa

Zapraszamy grupy zorganizowane – grupy szkolne i przedszkolne do odwiedzania Parku i przeżycia niezwykłej i jedynej w swoim rodzaju lekcji biologii w terenie.

W Sadach Klemensa edukacja łączy się z zabawą. I to nas wyróżnia!

Jeśli chcecie poznać cykl życia drzewa, zobaczyć jak rosną drzewa owocowe, skąd się biorą słodkie jabłka, samodzielnie wykonać eksperymenty, zbadać ph gleby, zasadzić drzewko, poznać mieszkańców sadów – tych najmniejszych i najbardziej pracowitych, dzięki którym wszystko kwitnie, już dzisiaj pomyślcie o wycieczcie do  Sadów Klemensa – Rodzinnego Parku Rozrywki i Wypoczynku.

W imieniu Klemensa ciepło zapraszamy!

 

Zobaczcie realną galerię zdjęć z warsztatów i organizowanych przez nas wycieczek. Uśmiechy uczestników są najlepszą nagrodą dla wszystkich, którzy są w to zaangażowani. A my kochamy naszych najmłodszych gości!!!

Zajęcia i warsztaty są tematyczne i przygotowane przez zaangażowanych współpracowników Klemensa. Część teoretyczna, podczas której dzieci zdobywają wiedzę z dziedziny biologii, znajduje później zastosowanie w zabawach terenowych. Dzieci rozwiązują zadania poprzez zabawę, poznawanie świata dotykiem, słuchem i smakiem.

Po warsztatach zapraszamy wszystkich na posiłek, a później na niezapomnianą zabawę na wszystkich naszych atrakcjach.

Co zapewniamy?

  • bezpłatny parking dla autokarów
  • ciekawe i tematyczne warsztaty dla dzieci
  • cudowną zabawę na wszystkich naszych atrakcjach
  • smaczny posiłek dla wszystkich
  • wyjątkową atmosferę i wiedzę

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem u nas wycieczki, prosimy skontaktować się z nami pod nr telefonu 576 648 660

 

Do zobaczenia w Sadach Klemensa!!!